Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

W tym roku wcześniej, bo w piątek, 24 maja 2024 r. w sali balowej Centrum Sportu i Rekreacji Szkutnik w Oborze członkowie naszego Oddziału podsumowali mijający rok szkolny. Była okazja do podziękowań za nielatwą pracę i podsumowania kampanii sprawozdawczo-wyborczej w Oddziale. Po części oficjalnej Prezes Beata Goldszajdt zaprosiła wszystkich do zabawy przy muzyce DJ Mariusza.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele z następujących ognisk i jednostek:

Szkoła Podstwowa Nr 1, Szkoła Podstwowa Nr 5, Szkoła Podstwowa Nr 14, Centrum Usług Wspolnych, Przedszkole Miejskie Nr 1, Przedszkole Miejskie Nr 6, Przedszkole Miejskie Nr 7, Przedszkole Miejskie Nr 9, Przedszkole Nr 10, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 2, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Szkoła Podstawowa w Krzeczynie Wielki, Szkoła Podstawowa w Siedlcach, Szkoła Podstawowa w Raszówce, Dolnoslaski Zespół Szkół, Oddziałowa Komisja Rewizyjna, Klub Antymobbingowy i przedstawiciele Sekcji Emerytów i Recistów.

Dziękujemy za liczny udział.